Sortiment AGRO CS v SW KROS 4

Uživatelé SW KROS 4 mají nově k dispozici výběr střešních substrátů, drenážních a vodozádržných systémů od společnosti AGRO CS a.s., divize Zahradní. V databázích Ceníky prací a Ceníky materiálů jsou komerční varianty, výběr ze sortimentu výrobků naleznete v databázi Materiály online.

Firma AGRO CS a.s. je ryze českou společností, založenou v roce 1992 a navazující na činnost Agropodniku Česká Skalice. Výrobní a obchodní program divize Zahradní zaštituje v současné době nejrozsáhlejší činnost společnosti. Prioritně je kladen trvalý důraz na kvalitu a dostupnost výrobků a služeb poskytovaných spotřebitelům i obchodním partnerům. Inovací sortimentu, zlepšováním systému dodávek, kvalitní výrobní a surovinovou základnou spolu s pružně fungující obchodní a distribuční sítí včetně vlastního e-shopu získala pověst solidního, spolehlivého partnera, a tím vedoucí postavení na trhu v ČR a Evropě.

V současné době pracuje v pěti divizích (zahradní, strojírenské, agroslužeb, bioenergie a petfood) na 250 zaměstnanců, včetně mezinárodně působících dceřiných společností na Slovensku, v Litvě, Maďarsku a Rumunsku více než 700 zaměstnanců.

Divize Zahradní se specializuje na tyto hlavní oblasti činnosti:

 • Hobby Program – určen všem zahrádkářům a běžným pěstitelům
 • Řada AGRO – zahrnuje substráty, hnojiva, travní osiva, přípravky na ochranu ad.
 • Premium řada FLORA – pro pěstitele preferující benefitní složky ve výrobcích před univerzálními
 • Řada NATURA – pro ekologické pěstování bez chemických přísad z přírodních surovin
 • Premium řada KRISTALON – hnojiva se 100% vodorozpustným zdrojem živin
 • Žížalí voda VITALY KOMPLEX – zvyšuje příjem živin u rostlin
 • Řada NEUDORFF – vysoce účinné přípravky nezatěžující životní prostředí, chránící rostliny, vodní prostředí a domácí zvířata díky účinným látkám přírodního původu (pyrethrin, řepkový olej, případně mastné kyseliny)
 • Řada PRIMAFLORA – pro nenáročné pěstitele, charakteristická univerzálností jednotlivých produktů

PROFI PROGRAM je zaměřen na profesionální pěstitele – zelináře, květináře, okrasné a lesní školky, zahradní a parkové realizace, fotbalová a golfová hřiště, zelené střechy.

 • Řada GARDENBOOM – řešení pro trávníky v celé sezóně a dokonalosti
 • Řada FENIX PROFESSIONAL – výjimečná hnojiva přinášející přesné živiny, které potřebuje váš trávník
 • Trávníková školka – součástí programu od roku 2004, rozkládá se na 35 ha plochy a je zdrojem špičkových trávníkových koberců (PARK a FOTBAL PROFI) na většině prvoligových fotbalových hřišť a golfových resortů, včetně veřejných parcích a zahradách.

​ Více informací na webech http://www.agrocs.cz/, http://www.megazahrada.cz a http://www.agroprofi.cz.

Náhled na sortiment AGRO CS v SW KROS 4 v databázi Materiály online:

Více informací o Materiálech online naleznete v sekci KROS 4 na www.urs.cz

Vydal ÚRS CZ a.s., 19. 1. 2024

Předchozí:

Další: