Sortiment Amplla v SW KROS 4

Databáze Materiály online v SW KROS 4 nově obsahuje sortiment hasicích přístrojů a jejich příslušenství od výrobce Amplla.

Společnost Amplla a.s. se zaměřuje na jedinečný vývoj, inovaci a výrobu hasicích přístrojů ve světě. MgA. Přemysl Kokeš dal vzniknout značce Amplla, odvozené od slova amplification. Rozšiřuje a zesiluje schopnosti hasicích přístrojů, které jsou poprvé skutečně technicky vyspělejší, unikátní a designově zpracované.

Jak myšlenka vznikla, od vize, vývoje a spuštění výroby?

Pan Kokeš opravil torzo původního lichtenštejnského zámku u Lanškrouna, který vyhořel v 18. století třikrát. V roce 2017 zde hořelo opět za účasti pana Kokeše, který poznal, že hašení není snadné – je náročné a nebezpečné. V těchto situacích lidé stojí napospas ohni a mají dvě volby: buď vše nechat a utéct, nebo se pokusit zachránit všechno, co léta budovali. Po 150 letech existence hasicích přístrojů konstruovaných v průmyslových lahvích chtěl najít jiné, inovativní řešení. Po letech konzultací s odborníky vytvořil návrh hasicích přístrojů, které odpovídají všem standardům, nemusí být ukryté, z ergonomického hlediska jsou výborně navržené a funkční. Výrobce Amplla má vyvinuté, patentované a certifikované hasicí přístroje, které mohou mít až 22 zlepšení a lépe ochrání své majitele.

Firma Amplla a.s. nabízí produkty:

  • Amplla HUSSECHUCK – verze P21 a P34
  • Amplla SHIELD – verze P21 a P34
  • Amplla FIRE COMBO – se shieldem P21 nebo P34

Více informací na webu http://www.amplla.cz/.

Náhled na sortiment Amplla v SW KROS 4 v Materiálech online:

Více informací o Materiálech online naleznete v sekci KROS 4 na www.urs.cz

Vydal ÚRS CZ a.s., 11. 3. 2024

Předchozí:

Další: