Sortiment nerezových sítí od společnosti Carl Stahl

Sortiment Materiálů online v SW KROS 4 byl rozšířen o několik set nerezových sítí a jejich aktuálních cen od společnosti Carl Stahl. Uživatelé SW KROS 4 je tak snadno mohou využít při přípravě staveb a tvorbě rozpočtů a kalkulací. Navíc od července 2023 budou v rozpočtových programech a aplikacích ÚRS dostupné včetně technických popisů pro veřejné zakázky a vazeb na montážní položky.

Nerezové sítě lze aplikovat jako bezpečnostní a designové výplně zábradlí, certifikovanou horizontální nebo vertikální ochranu proti pádu. Uplatnění naleznou také jako přepážky, fasády, systémy pro ozelenění stěn nebo jako flexibilní designové prvky v interiéru i exteriéru.

Pro své jedinečné vlastnosti garantují nerezové prvky Carl Stahl vysoce kvalitní, stálé a bezúdržbové řešení pro vaše projekty. Díky své flexibilitě a možnostem 3D tvarování nabízejí neomezené možnosti na míru Vašim představám. Společnost poskytuje služby od návrhu, přes technickou podporu až po realizaci. 

Carl Stahl založil v roce 1880 Jakob Stahl. V současnosti disponuje více než šedesáti pobočkami na pěti kontinentech světa. Svým zákazníkům poskytuje komplexní služby v divizích architektury, ale také jeřábové, zdvihací a bezpečnostní techniky. Na českém trhu působí od roku 1994. Více na https://www.carlstahl-architektura.cz/.

Náhled na sortiment Carl Stahl v SW KROS 4 v Materiálech online:

Více informací o Materiálech online naleznete v sekci KROS 4 na www.urs.cz

Vydal ÚRS CZ a.s., 20. 4. 2023

Předchozí:

Další: