Sortiment Fintherm v SW KROS 4

V SW KROS 4 mají nově uživatelé v databázi Materiály online k dispozici sortiment předizolovaných potrubních systémů od společnosti Fintherm.

Fintherm a.s. je největším výrobcem a dodavatelem předizolovaných potrubních systémů v České republice a současně je významným dodavatelem pro řadu zahraničích trhů. Během své více než třicetileté historie společnost vyrobila předizolované potrubí a tvarovky o celkové délce přes 7000 km.

Založena byla v roce 1993, hlavními akcionáři se staly Pražská teplárenská a.s., KWH Tech. Ltd., Finnish Fund for Industrial Co-operation a IVO Power Engineering. V počátcích své existence se firma zabývala pouze prodejem předizolovaného potrubí vyráběného ve Finsku. Následně došlo k zahájení stavby nového výrobního závodu v Praze, který byl uveden do provozu koncem roku 1994. Firma postupně získávala své pozice na domácím trhu i v zahraničí (např. Anglie, Německo, Polsko, Rakousko, Belgie, Slovensko, Srbsko, Bulharsko a další).

Roku 2014 se společnost Fintherm stává součástí nadnárodní skupiny Uponor Corporation a na trhu působí s obchodním názvem Uponor Infra Fintherm a.s. 29. dubna 2019 mění svého vlastníka a stává se součástí skupiny EP Industries. Současně se také vrací ke svému původnímu obchodnímu názvu Fintherm a.s.

Výrobce Fintherm nabízí širokou škálu výrobků v kategoriích:

  • Fintherm Standard: Předizolované ocelové potrubí s PUR izolací
  • Fintherm Standard Spiro: Předizolované ocelové potrubí s PUR izolací pro nadzemní rozvody
  • Fintherm Twins: Dvojité předizolované ocelové potrubí s PUR izolací
  • Fintherm Special: Předizolované potrubní systémy ze specifických materiálů – například pro chemický a chladírenský průmysl, potrubí pro pitnou teplou vodu, kanalizace a další
  • Příslušenství: spoje, průchodky, záslepky, soupravy odbočky T, nástavce vřetena armatury, ventily, šachty, dilatační polštáře a prvky, detekční přístroje a další

​ Více informací na webu http://www.fintherm.cz/.

Náhled na sortiment Fintherm v SW KROS 4 v Materiálech online:

Více informací o Materiálech online naleznete v sekci KROS 4 na www.urs.cz

Vydal ÚRS CZ a.s., 29. 4. 2024

Předchozí:

Další: